Podstawy realizacji dźwięku cz. 2

5-9 sierpnia 2019

Studio nagrań Psychosound (Wrocławska 28, Kraków)

Pracujesz z dźwiękiem? Dźwięk to Twoja pasja? 
Przygotowaliśmy dla Ciebie tygodniowy intensywny kurs "Podstawy realizacji dźwięku 2", przeznaczony dla osób początkujących, którzy już zaczęli swoją przygodę z dźwiękiem. Kurs jest bezpośrednią kontynuacją naszego kursu "Podstaw realizacji dźwięku". W ramach zajęć zdobędziesz kompleksową wiedzę, która pozwoli Ci na dalszą podróż w zakamarki dźwięku. Zapraszamy początkujących entuzjastów realizacji, muzyków chcących poszerzyć swoje dźwiękowe horyzonty, praktyków chcących uporządkować swoją wiedzę oraz wszystkich, którzy chcieliby zacząć przygodę z audio. W ciągu tygodnia (ok. 35 godzin zajęć) intensywnych zajęć wspólnie będziemy zgłębiać tajniki realizacji dźwięku.

Zagadnienia poruszane podczas kursu to m.in. 
– mikrofonowanie, 
– preprodukcja,
– przygotowanie sesji nagraniowej,
– nagrania demo,
– architektura miksu, 
– techniki miksu hybrydowego,
– processing MS

Terminy spotkań: informacje wkrótce.

Każdy z uczestników otrzyma materiały dydatktyczne oraz certyfikat ukończenia kursu.

Partnerem warsztatów są producenci i dystrybutorzy sprzętu audio, którzy przygotowali specjalnie promocje dla uczestników.

Każdy z uczestników otrzyma certyfikat ukończenia kursu.

Koszt

900 zł

Zapisy

Zapisy do 1 VIII 2019.
kontakt@lhts.pl
tel. 660 411 948

Prowadzący

Magdalena Piotrowska
Inżynier masteringu i właścicielka studia Hear Candy Mastering. Współpracuje z artystami z całego świata m.in. Annalie Wilson (UK), SALK (PL), Stina Kjelstad (NO), Sonder (NO), KARI (PL), Gracjan Kalandyk (PL). W 2016 r. uzyskała doktorat na Katedrze Systemów Multimedialnych Politechniki Gdańskiej. Od 2009 prowadzi zajęcia związane z realizacją dźwięku na AGH w Krakowie, PJWSTK w Warszawie, Politechnice Gdańskiej, AMA w Krakowie oraz w ramach Learn How To Sound. 

Szymon Piotrowski
Właściciel studia Psychosound. Jest aktywnym muzykiem, realizatorem dźwięku i producentem muzycznym. W 2014 zdybył Złotą Nagrodę w konkursie nagraniowym organizowanym przez Audio Engineering Society . Współpracował z artystami takimi jak BenReddik (NOR), Escape Pod (NOR), MagBalay (PL), Michał Wierba (PL), SFORZA/Jasionowska (PL), Plateau (PL), Terrordome (PL). Prowadził zajęcia za zakresu realizacji nagrań i produkcji muzycznej na AGH w Krakowie i PJWSTK w Warszawie.

Grzegorz Pyda
Realizator live, na codzień współpracujący z artystami takimi jak Bracia, Ray Wilson czy Renata Przemyk oraz z agencją Especto. Akurat, Maciek Balcar, Marta Bizoń, Detox, Martyna Jakubowicz, Łzy, Piotr Nalepa, Nie-Bo, Ocean, Plateau, Rusty Cage, Totentanz i wielu innych powierzyło mu brzmienie swoich koncertów. Jeśli aktualnie nie jest w trasie to można go spotkać w krakowskich Fortach Kleparz, krynickiej Pijalni Głównej, w studiu MuseLab, którego jest współtwórcą lub w Learn How To Sound, gdzie regularnie prowadzi zajęcia.